13 24 42 28 021 | 87 55 048 0912

برای مشاوره و فروش با شماره های بالا تماس بگیرید

دستگاه آنالیز بدن inbody اصل

4.5/5

دستگاه آنالیز بدن inbody اصل

در این مطلب، می خواهیم به بررسی عملکرد دستگاه آنالیز بدن inbody اصل بپردازیم، برای کسب اطلاعات بیشتر، می توانید در ادامه ی مطلب نیز، با ما همراه باشید. دستگاه آنالیز بدن inbody اصل می تواند ریز گزارشات را در رابطه با فرد بدهد، تا بتوان بهتر تصمیم گرفت و با آگاهی بیشتری اقدام کرد.دستگاه بادی آنالیزور میزان آب بدن ،پروتین ها و عناصر اصلی بدن و اینکه چربی ها در کدام نقاط بدن جمع شده اند حتی چربی های درون رگ ها را برای فرد اندازه گیری خواهد کرد. سپس مقایسه ای را به طور کامل با یک فرد سالم به شما نشان خواهد داد.

دستگاه اینبادی با استفاده از چندین فرکانس مختلف از ۱khz -1000khz ،آب داخل سلول و آب خارج سلول را اندازه گیری می کند. و این یک برتری نسبت به روش BIA می باشد که تنها آب کل بدن را اندازه گیری می کرد ،می باشد. دستگاه اینبادی یک وسیله مناسب در زمینه های نفرولوژی و توانبخشی استفاده می شود.

 

دستگاه آنالیز بدن inbody اصل

 

 

این دستگاه محدودیت سنی ندارد و از کودکان تا سالمندان می توانند از این دستگاه به صورت بهینه استفاده نمایید. این دستگاه درصد چربی بدن را مشخص می کند و می توان تشخیص داد، که چقدر چربی اضافه وجود دارد. همچنین میزان آب بدن را هم تشخیص می دهد و این می تواند کمک شایانی نماید.

فروش دستگاه آنالیز بدن inbody اصل

دستگاه آنالیز بدن inbody اصل ، را می توانید از وارد کننده اصلی این دستگاه خریداری نمایید. دستگاه آنالیزور بدن در ایران بسیار ناشناخته مانده است. در صورتی اگر با کارائی های این محصول ارزشمند آشنا شویم، حتما در هر مکان درمانی به یک عدد از این محصول نیاز خواهیم داشت. دستگاه بادی آنالایزر کلیه عناصر بدن را برای شما تحلیل خواهد کرد.

این دستگاه گزارشی کامل از آب بدن،پروتیئن های بدن، چربی ها و عناصر بدن به شما خواهد داد. و به شما کمک می کند یک برنامه دقیقا جهت تجویز به مراجعه کننده ارائه بدهیم تا فرد به متعادل کردن عناصر بدن تسلط بیشتری داشته باشند. این دستگاه برای کلینیک های تغذیه، کلینیک زیبایی که پیکر تراشی انجام میدهند،باشگاه های بدن سازی، کلینیک بیماری های قلب و عروق و بیماری های داخلی واقعا مفید می باشد.

 

دستگاه آنالیز بدن inbody

تولید کننده دستگاه آنالیز بدن inbody اصل

تولید کننده دستگاه آنالیز بدن inbody اصل ، در تلاش می باشد، تا بهترین کیفیت را، به بازار عرضه کند و بتواند رضایت مشتری های خود را به دست آورد. یکی از دغدغه ای که یک تولید کننده دارد، این می باشد که بتواند یک کالایی درجه یک را به دست مصرف کننده بدهد. خوشبختانه هم اکنون دسترسی به این محصول در کشورما به آسانی امکان پذیر می باشد.

این دستگاه با در نظر گرفتن ساختار کلی بدن ،از دو الکترود جریان  و ولتاژ برای هر دست و پا استفاده می کنند و این باعث می شود که کاربر را مجبور می کند که در وضعیت درست قرار بگیرد به گونه ای که کاربر تغییر وضعیت بدهد اگر در چندین وضعیت مختلف قرار بگیرد باز دستگاه آنالیز را به گونه ای دقیق انجام میدهد که که بهد طور حتم در همان نقطه شروع قرار می گیرد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما