13 24 42 28 021 | 87 55 048 0912

برای مشاوره و فروش با شماره های بالا تماس بگیرید

دستگاه لیزر الکساندرایت Motus AX

4.5/5

 دستگاه لیزر الکساندرایت Motus AX

دستگاه لیزر الکساندرایت Motus AX بروزترین دستگاه لیزر الکساندرایت موجود در بازار جهانی می باشد زیرا این محصول با بهره گیری از تکنولوژی مووئو توانست تمام ایرادات وارده بر دستگاه های الکساندرایت قبلی را بر طرف نمایید و به یک نتیجه عالی در حوزه حذف موهای زائد دست یابد.

با استفاده از دستگاه لیزر الکساندرایت Motus AX فرد مورد درمان یک لیزر بدون درد را تجربه خواهد کرد. این دستگاه دارای یک سری مشخصات بی رقیب می باشد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم نمود.

 

دستگاه لیزر الکساندرایت Motus AX یک درمان لیزر بدون درد

 

کارایی فوق العاده دستگاه لیزر الکساندرایت Motus AX

محصولات دستگاه لیزر در صورتی می توانند با کیفیت باشند که برنامه ریزی درستی در تولید آن انجام شده باشد. این برنامه ریزی درست باعث افزایش بازار تقاضا و در آخر فروش بالا و قیمت پایین خواهد شد و سود زیادی را به همراه دارد. کمپانی دکا در سالهای اخیر بالاترین سود را به خود اختصاص داده است زیرا با تولید دستگاه موتوس توانسته است رضایت مشتریان را به خود جلب نمایید و بالاترین آمار فروش دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت را به خود اختصاص دهد.

دستگاه لیزر الکساندرایت Motus AX دارای کمترین درد، پایین ترین هزینه مصرفی و سریعترین دستگاه لیزر در جهان می باشد. زرا بواسطه وجود تکنولوژی مووئو در هندپیس دستگاه کاملا بدون درد می باشد. همچنین نیاز به دستگاه های مکمل برای تبدیل نیروی برق نیست با پریزهای برق معمولی می توانید از دستگاه استفاده کنید. این دستگاه دارای خنک کنندگی قوی داخلی می باشد. بدلیل همین خنک کنندگی قوی میزان درد دستگاه بسیار اندک می باشد.

برای خرید دستگاه لیزر خوب باید به کیفیت آن توجه کنید؛ اما قبل از خرید بهتر است که تمامی فاکتور ها را در نظر گرفته و خریدی متناسب با نیاز های خود داشته باشید.

 

 کمترین درد، پایین ترین هزینه مصرفی و سریعترین دستگاه لیزر در جهان با دستگاه لیزر الکساندرایت Motus AX001

 

مزیت دستگاه لیزر الکساندرایت Motus AX چیست ؟

نکته قابل توجه و حائز اهمیت در خصوص این دستگاه این است که برای همه ی تیپهای پوستی، موهای نازک ،کرکی و روشن اثردهی بالایی دارد و به طور کلی دستگاه لیزر الکساندرایت Motus AX برای حذف موهای زائد ،درمان رگ های عنکبوتی، درمان رنگدانه های پوستی(لکه و کک ومک)، پاک کردن تتو و درمان لکه های ماه گرفتگی کارایی تاثیر گزاری دارد.

امکانات دستگاه لیزر موتوس AX چیست؟

از امکانات این دستگاه میتوان به هندپیس ۲۰ میلی‌متری ، سیستم کولینگ، سرعت بالا نسبت به سایر دستگاه‌های لیزر اشاره کرد.در خصوص هندپیس بزرگ این دستگاه میتوان گفت این امکان برای اپراتور فراهم میشود که بدون نیاز به تکرار مجدد لیزر در یک ناحیه، تنها با یک بار عبور هندپیس، ریشه مو را هدف قرار داده و فولیکول مو را از بین ببرد و همین امر باعث می‌شود که نیازی به نگهداشتن دستگاه برای مدت زمان طولانی روی پوست نبوده تا شخص درد و سوزشی احساس نکند.

خرید دستگاه لیزر الکساندرایت Motus AX

برای خرید دستگاه لیزر الکساندرایت Motus AX می توانید با ما در ارتباط باشید. تا قیمت به روز و شرایط خرید این دستگاه با ارزش آگاه شوید. دستگاه لیزر الکساندرایت Motus AX دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد. آموزش و نصب دستگاه توسط کارشناسان شرکت در کلینیک شما انجام خواهد شد.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما