13 24 42 28 021 | 87 55 048 0912

برای مشاوره و فروش با شماره های بالا تماس بگیرید

دستگاه پلاسما جت مدایون

4.5/5

دستگاه پلاسما جت مدایون

دستگاه پلاسما جت مدایون ساخت تولید کننده برتر ایرانی است. که توسط کارشناسان کشورمان ساخته می شود. این دستگاه دارای دو کارائی خیلی خوب شامل پلاسمای گرم جهت کارهای پلاسماتراپی و هم پلاسمای سرد جهت درمان زخم های دیابتی و زخم بستر و… در واقع دو دستگاه در یک دستگاه جمع شده است.

دستگاه پلاسما جت یا در واقع همون پلاسمایی گرم هست برای بلفاروپلاستی،پاک کرردن تتو و جوان سازی پوست مورد استفاده قرارد می گیرد. این دستگاه با دقت عمل بالا و سرعت بی نظیری دارند و نوعی دستگاه بدون خطر است که هیچ گونه عارضهد جانبی ایجاد نمی کند، به دلیل ویژگی های فوق العاده و کارایی و کیفیت بالا این دستگاه در بازار مشتریان و طرفداران زیادی دارد، خرید دستگاه پلاسما جت مدایون با کیفیت فوق العاده و قیمت  استثنایی امکان پذیر می باشد.

 

دستگاه پلاسما جت مدایون یا در واقع همون001

 

 

مقایسه انواع دستگاه پلاسما جت با هم

مقایسه انواع دستگاه پلاسما جت با هم نشان از تفاوت هایی دارد، انواع این دستگاه ها با استفاده از پلاسما کار کرده و به صورت دستگاه پلاسما گرم و سرد ارائه می شوند، دستگاه پلاسمای گرم دمای بالایی دارد که توسط دستگاه کنترل شده و روی پوست دمایی مناسب را ایجاد کرده و هیچ گونه درد و سوزش روی پوست به وجود نیاورده و باعث درمان انواع چین و چروک های پوستی، لک، بلفاروپلاستی ، اصلاح فرم بینی و جوان سازی و لیفت پوست می شود.

دستگاه پلاسما جت سرد نیز برای کاربردهای پزشکی بسیار به کار برده می‌شود و دمای به کار برده شده در آن در حد دمای اتاق است و به دلیل اینکه افزایش دمایی ندارد آنرا پلاسمای سرد می نامند، برخی از انواع این دستگاه جریان متناوب تولید می کنند.

این دستگاه ها بدون عمل و بدون هیچ گونه بریدگی و زخم مشکلات مختلف پوستی را درمان کرده و باعث لیفت ابرو، پلک ها و رفع مشکلات بینی و دیگر اجزای صورت و بدن می شود.  و حتی این دستگاه در لاین کاشت مو نیز قابل استفاده می باشد، سرعت عمل آن ها بالا بوده و دقت زیادی دارند.

انواع دستگاه هیچ گونه دردی ایجاد نکرده و بهبودی بسیار سریع حاصل می شود، همچنین هیچ عوارضی ندارند و به صورت شارژی یا با باتری کار می کنند، کار کردن با آن ها راحت بوده و قیمت های به صرفه ای نیز دارند.

درمان انواع چین و چروک های پوستی، لک، بلفاروپلاستی ، اصلاح فرم

عرضه مستقیم دستگاه پلاسما جت مدایون

عرضه مستقیم دستگاه پلاسما جت مدایون به روزترین مدل دستگاه پلاسما را در سه مدل مختلف به مخاطببان خود عرضه میدارد. این تولید کننده دستگاه های تولیدی خود را با کیفیت و عملکرد فوق العاده و قیمت های ارزان و به صرفه ارائه می دهد، می توانید از طریق این سایت با خود تولید کننده در ارتباط باشید و از شرایط خرید اطلاع پیدا کنید. محصولات شرکت مدایون دارای دو سال گارانتی و خدمات پس از فروش نامحدود می باشند. این محصول با کیفیت بالا و دوام و طول عمر یی نظیر برای مصارف مختلف در پزشکی عرضه می شود.

با مراجعه به این مرکز می توان نسبت به خرید دستگاه پلاسما جت مدایون جت اصل با گارانتی های بلند مدت اقدام کرد، این مرکز فرصتی عالی و طلایی برای مشتریان از اقصی نقاط کشور و بازارهای جهانی فراهم کرده که بتوانند محصول را سفارش داده و در کم ترین زمان با کم ترین قیمت ها تهیه کنند.

کیفیت و کارایی کالا، ایمنی، سلامت مصرف کننده و قیمت های بهینه از جمله اهداف این شرکت است که با ارائه تخفیفات استثنایی و ویژه و کسب رضایت و جلب اعتماد مشتری سعی دارد روز به روز بر تعداد مشتریان بیافزاید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما