مجموعه بی یو کو شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات پزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت دستگاه لیزر اربیوم یاگ

آنچه در این مقاله می خوانید...

لیزر درمان ضایعات پوستی و جوانسازیمزیت های دستگاه اربیوم MCL31 Dermablateبه CO2فرکشنالویژگی های برتر دستگاه لیزر اربیوم یاگ(MCL31 Dermablate)طول پالس قابل تنظیمصفحه نمایش دستگاه اربیوم یاگ(MCL31 Dermablate)قیمت دستگاه لیزر اربیوم یاگ
قیمت دستگاه لیزر اربیوم یاگ

قیمت دستگاه لیزر اربیوم یاگ (MCL31 Dermablate)ر ا می توانید از نمایندگی یا فروشندگان معتبر این محصول  در ایران به صورت روزانه استعلام بگیرید. و از مزایا و کیفیت های این محصول اطلاع پیدا کنید. ما در این مقاله توضیحات مختصری درباره مزیت  ها و کیفیت های این دستگاه زیبایی صحبت خواهیم کرد. و مقایسه ای از این دستگاه نسبت به co2 فرکشنال برای شما عزیزان شرح خواهیم داد. اگر سوالی در ذهن شما هست که ما نتوانستیم پاسخ دهیم می توانید در پایان این مقاله سوال خود را بنویسید تا همکاران ما در اولین فرصت به شما پاسخ دهند.

قیمت دستگاه لیزر اربیوم یاگ

لیزر درمان ضایعات پوستی و جوانسازی

دستگاه لیزر اربیوم یاگ ساخت شرکت Asclepion کشور آلمان می باشد. شرکت تولید کننده دستگاه اربیوم  یاگ  را با کاربرد پوست و زیبایی تولید کرد. این دستگاه در حال حاضر بالاترین آمار نصب را در سراسر دنیا دارا می باشد.دستگاه لیزر اربیوم یاگ با درجه دقت میکرونی و انجام عملکرد کاملا فرکشنال این اجازه را به کاربر دستگاه میدهد تا با خیال راحت و به آرامی سطح گسترده از ضایعات پوستی را در لایه درم و اپیدرم پوست برداشته و از بین ببرد.

قابلیت اطمینان و سلامت ایمنی دستگاه از هر نظر در سراسر جهان کاملا اثبات شده است.

دستگاه دارای هندپیس های متنوع می باشد که در این میان فرکشنال بودن هندپیس های دستگاه یکی از بهترین و برترین مزیت این دستگاه لیزر نسبت به دستگاه های دیگر دارد. پزشک به سادگی از روی هندپیس مدهای مختلف را انتخاب نمایدو درمان های متنوعی را انجام دهد. دستگاه لیزر اربیوم اولین و تنها دستگاه لیزر ER:YAG در دنیا است که دارای COLD Ablation برای لایه برداری سرد بدون اثر حرارتی و همچنین HOT Ablation برای لایه برداری  با اثر حرارتی  و COAGULATEدنمودن خونریزی ناحیه درمان می باشد.

مزیت های دستگاه اربیوم MCL31 Dermablateبه CO2فرکشنال

اغلب سوال می شود که  دستگاه لیزر اربیوم بهتر است یا CO2 فرکشنال؟ در جواب باید بگویم که  دستگاه لیزر اربیوم MCL31 از هر لحاظ نسبت به CO2 فرکشنال برتری دارد . زیرا این دستگاهی برای تمام فصول سال و برای تمام آب و هوا ها حتی مناطقی که آفتاب های گرم و سوزان دارند قابل استفاده است بدون هر گونه ریسک PIH می باشد.  دارای بودن طول موج ۲۹۵۰ نانومتر لیزر اربیوم با حداکثر اوج جذب آب میان بافتی مطابقت دارد. بنابر این انرژی به طور کامل برای تبخیر آب میان بافتی استفاده می شود. با توجه به این ویژگی ، زمان بهبودی MCL31 DERMABLATسبت به لیزر CO2  به طور قابل توجهی کوتاه تر است.(time for re-epithelialization, erythema, edema).

همچنین دستگاه لیزر اربیوم یاگ دارای توان انعقاد  خون یا کواگوله (coagulation) سریعتری نسبت به CO2 فرکشنال دارد.

به لطف اثرات حرارتی که  دستگاه اربیوم یاگ دارد درد بسیار کمتری نسبت به  CO2  فرکشنال دارا می باشد.

بیمارانی در درمان ضایعات کوچک به هیچ گونه بیهوشی نیاز ندارند. عوارض و خطرات جانبی با این دستگاه لیزر بسیار کاهش می یابد.

درمان با این دستگاه لیزر به حدی ایمن ومی باشد که روش درمانی مناسب برای مناطق حساس مانند ناحیه اطراف چشم یا حتی گردن ، سینه و دست ها می باشد.

ویژگی های برتر دستگاه لیزر اربیوم یاگ(MCL31 Dermablate)

قیمت دستگاه لیزر اربیوم یاگ

دستگاه اربیوم یاگ MCL31  دارای مکنده دود کارامد بوده در هنگام کار با این دستگاه ، دود و ذرات ناشی از لاه برداری و برداشت ضایعات پوستی را جذب و از انتشار آن در محیط جلوگیری می کند. سیستم مکنده دود یکپارچه همراه با سیستم فلتر سه گانه برتری دیگر این دستگاه می باشد.که آن را تبدیل به یک دستگاه برتر در بازار نموده است.

سیستم هوشمند موجود در این دستگاه لیزر میزان عمق نفوذ لیزر را تعیین می کند که کمک شایانی به افزایش دقت درمان و کاهش اثرات جانبی می نماید.

دستگاه دارای سوییچ پا می باشد که همزمان با انتشار نور لیزر توسط کلید پا، نیازی به سوییچ اضافی نداشته و این میزان صدای دستگاه را به حداقل می رساند. این هزینه پزشک را به حداقل میرساند چون که پزشکان دیگر مجبور نیستند در حین معالجه دستگاه اضافی بخرند یا دستیار برای نگهداری آن داشته باشند.

هندپیس VarioTEAM با اندازه نقطه قابل تنظیم مستقیم روی هندپیس
نوآوری دیگر Asclepion سهولت انجام تغییرات توسط پزشکان است که در حین کار می توانند اندازه لکه (از ۱ تا ۶ میلی متر) را با چرخاندن حلقه روی هندپیس تغییر دهند. دستگاه به طور خودکار تغییر را تشخیص می دهد و لیزر بلافاصله برای استفاده آماده می شود و از صرفه جویی در وقت قابل توجه و میزان کاربر پسند اطمینان حاصل می کند.

طول پالس قابل تنظیم

MCL31 Dermablate اولین لیزر Erbium: YAG است که اجازه می دهد طول نبض تغییر کند. به لطف این ویژگی شما می توانید هم با پالس های بسیار کوتاه که “فرسایش سرد” بسیار دقیق را تضمین می کنند و هم با پالس های طولانی تر “فرسایش داغ” (تا ۱۰۰۰ میلی ثانیه) برای اثر حرارتی بر روی بافت کار کنید. “فرسایش سرد” به ویژه برای درمان های لایه بردار (به عنوان مثال برای از بین بردن ضایعات پوستی و اپیدرمی) مناسب است در حالی که “فرسایش داغ” برای درمان های جوان سازی توصیه می شود ، زیرا به طور موثری نئوکلاژنز را تحریک می کند. این دو حالت همچنین می توانند ترکیب شوند ، به عنوان مثال در از بین بردن ضایعات واقع در درم (حالت انعقادی).

“حالت انعقادی” ناحیه درمان را آزاد و شفاف نگه می دارد.


به لطف حالت حرارتی ، لیزر MCL31 Dermablate توانایی محدود کردن هرگونه خونریزی در طول درمان های فرسایش را با یک حرکت ساده فراهم می کند. با استفاده از این عملکرد می توان در یک لحظه حالت روی صفحه کار را از حالت مطلوب به گرم تغییر داد. این امر باعث انعقاد فوری می شود و به پزشک اجازه می دهد خونریزی را که می تواند هنگام کار در لایه های عمیق تر درم (مثلاً در از بین بردن ضایعات پوستی) ایجاد شود ، مهار کند. به این ترتیب ناحیه درمان در کل دوره تمیز و قابل مشاهده باقی می ماند و به اپراتور این امکان را می دهد تا سریع ، ایمن و موثر کار کند.

صفحه نمایش دستگاه اربیوم یاگ(MCL31 Dermablate)

صفحه نمایش واضح و واضح با دکمه های حساس به لمس و یک رابط کاربر پسند ، یک محیط کار بصری و دلپذیر را برای یک روش درمانی بهینه فراهم می کند. سه حالت درمان (Ablation ، Therm ، MicroSpot) به طور خاص برای برنامه های کاربردی بهینه شده اند.

قیمت دستگاه لیزر اربیوم یاگ

قیمت دستگاه لیزر اربیوم یاگ حدود یک میلیارد می باشد. دستگاه دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد. نصب و آکوزش توسط کارشناسان شرکت انجام می شود. قیمت دستگاه لیزر اربیوم نسبت بدلیل اینکه ساخت کشور آلمان می باشد و با یورو محاسبه می گردد و نوسانات ارزی در تغییر قیمت دستگاه تاثیر به سزای دارد. بنابراین جهت اطلاع از قیمت واقعی دستگاه و توضیحات بیشتر می توانید با ما در ارتباط باشید.

صنوبر اسماعیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: صنوبر اسماعیلی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120485587

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: skinbeautyco@

instagram icon اینستاگرام: beauty.co20@

email icon ایمیل: info@zibadastgah.com

مجموعه بی یو کو شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات پزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید