13 24 42 28 021 | 87 55 048 0912

برای مشاوره و فروش با شماره های بالا تماس بگیرید

قیمت دستگاه لیزر الکساندرایت2022

4.5/5

قیمت دستگاه لیزر الکساندرایت۲۰۲۲

قیمت دستگاه لیزر الکساندرایت بستگی به مدل دستگاه متفاوت می باشد. ولی به طور معمول بالای یک میلیارد و نیم دارند.و جزو دستگاه های پر هزینه هستند ولی به همان نسبت سودآوری بالا دارند. مدلی که در اینجا می خواهیم به شما معرفی کنیم مدل گرویتی است. لیزر الکساندرایت، از کریستال گران قیمت به عنوان منبع یا محیط لیزر استفاده می کند که بدلیل همین منبع تشعشع لیزر قیمت این مدل دستگاه بالای میلیارد می باشد. لیزر الکساندرایت در واقع به نام طول موج دستگاه یعنی طول موج ۷۵۵ نانومتر در طیف نور مادون قرمز شهرت پیدا کرده است . این طول موج به صورتی شاتی ساطع می شود و دستگاه الکساندرایت نیازی به ژل ندارد و نیاز نیست سر هندپیس با پوست تماس مستقیم پیدا کند.

 

دستگاه لیزر الکساندرایت2022

مزایای دستگاه لیزر الکساندرایت۲۰۲۲

یکی از بهترین دستگاه لیزر الکساندرایت۲۰۲۲ مناسب برای تمام تایپ های پوستی یک تا شش می باشد. افرادی که از این نوع دستگاه استفاده می کنند حدود هفتاد در صد از موهای زائد حذف خواهند شد. و تعداد جلسات لیزر حدود ۶ تا ۸ جلسه به طور متوسط لازم است. باید متذکر بشیم که هر چه میزان پرتو لیزر بزرگتر باشد تعداد جلسات کمتری نیاز است. دستگاه لیزر الکساندرایت گرویتی با کمترین درد و بدون سوختگی حذف موهای زاید را انجام می دهد. ما اغلب توصیه می کنیم که افراد بی حسی موضعی استفاده نکنند ولی عزیزانی که تحمل درد اندک را نداراند می توانند از این روش استفاده کنند.

با استفاده از بی حسی موضعی میتوان درد را کاهش داد و به حداقل ممکن رساند. هر جلسه لیزر حذف موهای زائد با توجه به قابلیت های سیستم زمانی بین ۳۰-۴۰ دقیقه طول می­‌کشد. این نکته حائز اهمیت است که زمان درمان رابطه مستقیمی با وسعت ناحیه تحت درمان دارد.

 

دستگاه لیزر الکساندرایت۲۰۲۲

دستگاه لیزر موهای زائد یکی از دستگاه های پایه برای یک کلینیک زیبایی پوست و مو می باشد بنابراین در این آشفته بازار شما نیاز به این دارید که یک محصول مورد اطمینان را انتخاب نمایید که بعدا دچار مشکل نشوید. این مجموعه تامین کننده دستگاه لیزر موهای زائد به حساب می آید زیرا در طول سال های فعالیت خود همواره در راستای جلب رضایت مشتری قدم برداشته است از این رو می توان از بابت مرغوبیت کالا و واقعی بودن قیمت ها اطمینان کافی حاصل نمود و با خیال راحت به خرید تجهیزات  مورد نیاز خود پرداخت.

نصب و آموزش دستگاه بر عهده کارشناسان شرکت می باشد. دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت گرویتی دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما