13 24 42 28 021 | 87 55 048 0912

برای مشاوره و فروش با شماره های بالا تماس بگیرید

قیمت دستگاه پلاسما جت سرد و گرم

4.5/5

قیمت دستگاه پلاسما جت سرد و گرم

قیمت دستگاه پلاسما جت سرد و گرم مدایون را می توانید از نمایندگی معتبر این محصول استعلام نمایید. دستگاه پلاسما جت که این روزها نظر طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است برای هر کلینیک زیبایی به یک مدل از محصولات نیاز دارد. و بهترین دستگاه پلاسما مدلی ایست که ریسک pih نداشته باشد. و در کنار آن بیمار هم باید یک سری رعایت ها را بعد از انجام پلاسما تراپی انجام دهد. مانند عدم دستکاری و کندن میکروبرنها، زدن ضد آفتاب و در معرض نور آفتاب قرار نگرفتن و استفاده از داروهای مکمل برای تسریع بهبودی میکروبرن ها و … .

دستگاه پلاسماجت مدایون در سه مدل مختلف به بازار عرضه می شود

 1. مدل پلاسماجت گرم یا مدل S-101 : این مدل تنها پلاسمای گرم  و پرتابل می باشد. این مدل تنها هندپیس پلاسمایی گرم را دارا می باشد و دارای یک صفحه لمسی جهت انتخاب ناحیه مرد درمان و تنظیمات دستگاه
 2. مدل پلاسما جت سرد و گرم یا مدل S-102: این مدل پرتابل و رومیزی ایست دارای دو هندپیس برای پلاسمایی سرد و گرم می باشد. تنظیمات دستگاه روی صفحه نمایش لمسی دستگاه به صورت اتوماتیک و پیش فرض قرار گرفته است و امکان تنظیمات دستی دستگاه نیز وجود دارد. و درجه ای بالاتر از مدل S-101 می باشد.
 3. مدل پلاسماجت سرد و  گرم  S+ -103: این مدل استند است و کاملا هوشمند عمل می کند دارای منوهای بسیار کاربردی و دو هندپیس دارد .

در این مقاله شما با سه نوع پلاسما بیشتر آشنا خواهید شد

پلاسمای گرم یا اسپارک:

این نوع پلاسما در نتیجه ایجاد شکل خاصی از اختلاف پتانسیل بین الکترود و سطح پوست ایجاد می شود.علیرغم بالا بودن دما این نوع پلاسما ، با توجه به اینکه به صورت کنترل شده توسط دستگاه ایجاد می شود تنها باعث ایجاد میکروبرن (MICRO BURN) روی سطح پوست شده که به لایه های زیرین پوست نفوذ نمی کند و کاربردهای فراوانی در جوان سازی پوست و زیبایی دارد.

 

اختلاف پتانسیل بین الکترود و سطح پوست

پلاسمای سرد COLD PLASMA JET:

این نوع پلاسما در نتیجه ی اعمال اختلاف پتانسیل بالا به جریان گاز بی اثر مانند هلیوم که در حال عبور نازل پلاسما جت است، تشکیل می شود. از آنجایی که دمای پلاسما جت در حدود دمایی اتاق است (۲۵-۳۵) به آن پلاسماجت سرد گفته می شود. جریان گاز یونیزه شده در این نوع پلاسما حاوی الکترون ها، یون ها و گونه های فعال بسیاری می باشد که تا کنون در کاربردهای پزشکی مختلفی مورد استفاده قرار گرفته است .

پلاسمای DBD یا (DIELECTRIC BARRIER DISCHARGE)

این نوع پلاسما در نتیجه ی اعمال اختلاف پتانسیل بالا به الکترودی که توسط یک لایه ی دی الکتریک پوشانده شده است بین سطح دی الکتریک و سطح پوست ایجاد می شود. به دلیل وجود سد دی الکتریک روی الکترود ، پلاسما ی ایجاد شده در این حالت نیز افزایش دمایی ندارد و جزو پلاسماهای سرد دسته بندی می شود. این نوع پلاسما نیاز به جریان گاز نداشته و به دلیل یونیزه کردن مولکول های هوا ، یون ها و گونه های فعال بسیاری ایجاد  می کند که در کاربردهای پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد .

مزایای استفاده از دستگاه پلاسمایی سرد و گرم مدایون:

 • پلاسما تراپی روش سریع و کم هزینه است.
 • نتیجه عمل پلاسماتراپی سریعا بعد از عمل قابل مشاهده  است.
 • پلاسما تراپی تقریبا هیچ گونه عارضه ای ندارد و به دلیل عملکرد بسیار سطحی پلاسما ، یک روش بسیار آسان و ایمن بشمار میرود.
 • پلاسما تراپی روشی غیر تهاجمی وبدون بیهوشی و خونریزی می باشد و در مقایسه با سایر روشها اسکار بجا نمی گذارد.
 • از پلاسماتراپی می توانید برای بهبود ظاهر انواع اسکارها استفاده کرد.
 • با استفاده از روش پلاسمای اسپارک مدایون می توان برای کوچک کردن بینی و فرم دهی به بینی های گوشتی و یا عمل شده و همچنین برای فرم دهی به لب ها استفاده نمود که هیچ جایگزینی برای آن وجود ندارد.
 • دستگاه پلاسما پزشکی مدایون، علاوه بر داشتن الکترودهای سوزنی جهت ایجاد پلاسمای گرم، همگی دارای اپلیکاتورهای پهن و گردهستند که با استفاده از ماساژ پوست با این اپایکاتورها می توان به لیفت چشمگیر پوست و لاغری موضعی دست یافت.
 • در روش پلاسماتراپی ، به دلیل اینکه تماس مستقیم الکترود با پئوست صورت نمی گیرد و جریان الکتریکی به بدن بیمار منتقل نمی شودف عوارض روش های الکترو سرجری مرسوم را ندارد.
 • این روش نسبت به لیزر بسیار قابل کنترل تر بوده و آسیب حرارتی به بافت های اطراف وارد نمی کند.
 • نتایج مطلوب حاصل از لیفت پوست توسط فرایند پلاسما تراپی برگشت ناپذیر بوده و ماندگاری بسیار بالایی دارند.

 

لیفت پوست توسط فرایند پلاسما تراپی برگشت ناپذیر بوده

قیمت دستگاه پلاسما جت سرد و گرم مدایون

قیمت دستگاه پلاسما جت با توجه به مدل انتخابی شما متفاوت است. هر کدام از این مدل ها دارای ویژگی های منحصر بفرد می باشند. بهترین مدل این دستگاه ها آخرین ورژن دستگاه است که پلاسمایی سرد و گرم را با هم دارد. دستگاه های مدایون دارای ۲ سال گارانتی بی قید و شرط می باشند. و ده سال خدمات پس از فروش هستند. نصب و آموزش در کلینیک شما انجام می شود. و امکان ارسال به تمام نقاط ایران و حتی کشورهای همسایه وجود دارد.

 

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما