13 24 42 28 021 | 87 55 048 0912

برای مشاوره و فروش با شماره های بالا تماس بگیرید

قیمت دستگاه کربوکسی تراپی مدایون

4.5/5

قیمت دستگاه کربوکسی تراپی مدایون

قیمت دستگاه کربوکسی تراپی مدایون مدل s را می توانید از نمایندگی معتبر این شرکت استعلام بگیرید و از تخفیف های ویژه که هر چند وقت یک بار به مناسبت های مختلف زده می شود استفاده نمایید. دستگاه کربوکسی مدایون مدل s  آخرین مدل دستگاه کربوکسی مدایون می باشد. این دستگاه کاملا هوشمند و اتوماتیک می باشد. دستگاه کربوکسی مدایون استند است و نیازی به ترالی ندارد. محفظه دستگاه جهت کپسول گاز تعبیه شده است و به این طریق کپسول در محل کار شما فضا اشغال نخواهد کرد.

دقت تزریق دستگاه کربوکسی مدایون مدل s دقیق و رقم این دقت ۰.۱ سی سی می باشد. به گونه ای که کار بر  می تواند با خیال راحت نواحی حساس را تزریق نماید.

 

دستگاه کربوکسی تراپی مدایون کاملا هوشمند و اتوماتیک

دستگاه کربوکسی تراپی مدایون

تنها دستگاه دارای هندپیس می باشد. داشتن هندپیس از لحاظ ارگونومی کمک می کند کار با دستگاه بدون خستگی انجام شود. و با وجود دکمه پاور روی دسته کنترل بر میزان تزریق را بالا می برد.

فشار تزریق از طریق دستگاه به صورت اتوماتیک انجام می گردد. و احتمال خطای انسانی به صفر می رسد.

امکان تنظیم دمای گاز خروجی وجود دارد. زیرا گاز co2 دمای زیر صفر درجه دارد. و به هنگام تزریق گاز سرد به لایه زیرین پوست ایجاد درد و در برخی موارد ایجاد حساسیت می کند. و با تنظیم دمای گاز و رساندن آن به هم

دما با بدن میزان درد را کاهش داده و زمان بازگشت پوست به حالت عادی کاهش میدهد.

امکان تنظیم دیجیتالی حجم گاز در دستگاه کربوکسی مدایون وجود دارد. و این برای افرادی که با کربوکسی کار نکردن یک مزیت عالی می باشد.

در دستگاه کربوکسی مدایون مدل s سرعت تزریق گاز به صورت دیجیتالی تنظیم می شود.

جهت از بین بردن آلودگی های احتمالی همراه گاز سیستم استریل کننده گاز در دستگاه بکار  رفته است و این مزیت میزان حساسیت را به حداقل میرساند.

دستگاه کربوکسی مدایون مدل s دارای سیستم کالبیراسیون اتومات می باشد.

یک مزیت فوق العاده که دستگاه کربوکسی مدایون دارد  مجهز به سیستم خودکار تخلیه هوای اضافی می باشد. و این از ورود هوا همراه با گاز دی اکسید کربن به زیر پوست جلوگیری می کند.

مزیت دیگر این دستگاه این است که کپسول گاز داخل محفظه نگهدارند قرار می گیرد و فضای اضافی اشغال نخواهد کرد. و این به زیبایی محل کار شما کمک می کند.

دستگاه کربوکسی مدایون مجهز به سیستم هشدار هوشمند است در صورت بروز هرگونه خطای سیستم هشدار  دستگاه به صدا در خواهد آمد.

تنها دستگاه کربوکسی موجود در بازار ایران و دومین کربوکسی در دنیا دارای هندپیس به جای نیدل های سنتی دستگاه کربوکسی

قیمت دستگاه کربوکسی تراپی مدایون مدل s

قیمت دستگاه کربوکسی مدایون مدل s در حال حاضر ۲۹ میلیون می باشد. دستگاه کربوکسی مدایون مدل s دارای ۱۸ ماه گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد. آموزش و نصب دستگاه توسط کارشناسان شرکت در محل کار شما در هر کجایی ایران باشید، رایگان می باشد. چنانچه می خواهید دستگاه کربوکسی خریداری نمایید، قبل از هر اقدامی با ما مشورت نمایید تا شما را در خرید یاری دهیم تا بهترین محصول را با سود دهی بالاتر خریداری نمایید.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما