13 24 42 28 021 | 87 55 048 0912

برای مشاوره و فروش با شماره های بالا تماس بگیرید

معرفی دستگاه لیزر موهای زائد ورتکس ولکانو 2023

4.5/5

معرفی دستگاه لیزر موهای زائد ورتکس ولکانو

دستگاه لیزرموهای زائد ورتکس ولکانو ، یکی از محبوب‌ترین دستگاه‌های لیزری برای درمان موهای زائد است. این دستگاه با استفاده از لیزر، موهای زائد را به طور دقیق و بدون درد و خطر برداشتن موهای سالم، از ریشه‌ی آن‌ها حذف می‌کند. این دستگاه با توجه به تکنولوژی پیشرفته‌ی خود، قابلیت تنظیم شدن برای هر نوع پوست و مو، را دارا می‌باشد.دستگاه لیزرموهای زائد ورتکس ولکانو، به دلیل داشتن تکنولوژی پیشرفته‌ای که در آن به کار رفته، دارای بسیاری از مزایا می‌باشد. این دستگاه با استفاده از لیزر، موهای زائد را به طور دقیق و بدون درد و خطر برداشتن موهای سالم، از ریشه‌ی آن‌ها حذف می‌کند. همچنین، این دستگاه قابلیت تنظیم شدن برای هر نوع پوست و مو، را دارا می‌باشد. 

 

این دستگاه باعث کاهش رویش موهای زائد و همچنین از بین بردن آن‌ها به طور دائمی می‌شود.دستگاه لیزرموهای زائد ورتکس ولکانو، یکی از بهترین روش‌های درمان موهای زائد است. با استفاده از این دستگاه، موهای زائد به طور دقیق و بدون درد و خطر برداشتن موهای سالم، از ریشه‌ی آن‌ها حذف می‌شوند. همچنین، این دستگاه با توجه به تکنولوژی پیشرفته‌ی خود، قابلیت تنظیم شدن برای هر نوع پوست و مو، را دارا می‌باشد. بنابراین، این دستگاه به عنوان یک روش امن و موثر برای درمان موهای زائد، توصیه می‌شود.

لیزر ورتکس ولکانو 01

دباره مشخصات فنی دستگاه لیزر ورتکس ولکانور

دستگاه لیزر ورتکس ولکانور  جدیدترین مدل آن از نوع چهار طول موج می باشد. این دستگاه لیزر موهای زائد ، به روزترین و جدیدترین مدل دستگاه حذف موهای زائد با فناوری جدید خود تحول بزرگی در صنعت لیزر پزشکی ایجاد کرده است.به همین دلیل به لیزر آتشفشان معروف شده است. این دستگاه دارای چهار طول موج ۱۰۶۴nn-904nm-808nn-nn755 است. مهمترین و اصلی ترین مزیت این دستگاه کار کردن دستگاه طی بیست ساعت متوالی در یک روز است.

مشخصات فنی :

 • ۱۲۰۰ وات واقعی
 • ۳ طول موج ۱۰۶۴nm+808nm+755nm+904nm
 • اسپات سایز ۲۸*۱۲ MM
 • چیلر داخلی فوق العاده قدرتمند و بی صدا آمریکایی
 • پالس دیوریشن ۳۰۰-۱ MS
 • مجهز به سیستم تصفیه آب توسط فیلترهای قابل تعویض
 • سیستم عامل اندروید در ال سی دی ۱۵ اینچی
 • دارای بیست میلیون شات گارانتی
 • ۶ تیپ پوستی ،۶ رنگ مو ، ۳ نوع ضخامت و تراکم
 • تک هندپیس

مشخصات فنی دستگاه لیزر ورتکس ولکانور

امکانات دستگاه لیزر موهای زائد ورتکس ولکانو

دستگاه لیزرموهای زائد ورتکس ولکانو، به دلیل داشتن تکنولوژی پیشرفته‌ای که در آن به کار رفته، دارای بسیاری از مزایا می‌باشد. این دستگاه با استفاده از لیزر، موهای زائد را به طور دقیق و بدون درد و خطر برداشتن موهای سالم، از ریشه‌ی آن‌ها حذف می‌کند. همچنین، این دستگاه قابلیت تنظیم شدن برای هر نوع پوست و مو، را دارا می‌باشد. این دستگاه باعث کاهش رویش موهای زائد و همچنین از بین بردن آن‌ها به طور دائمی می‌شود. در ادامه به چند مورد از امکانتات این دستگاه لیزر اشاره خواهیم کرد.

 • هندپیس دستگاه لیزر موهای زائد ورتکس ولکانو

هندپیس لیزر ورتکس مجهز به سایز نقطه ای ۵ سانتی متری میباشد که برای نواحی از بدن که سطح زیادی مو دارند بسیار مناسب است. طراحی ارگونومیک این هندپیس باعث شده است که هم اپراتور و مراجعه کنند احسان بهترنی نسبت به درمان داشته باشند. مزیت دیگر این هندپیس صرفه جویی در وقت و زمان است.

 • سیستم ردشیفت لیزر ورتکس Redshift

یکی از موارد تکنولوژی خاص این دستگاه لیزر سیستم ردشیفت میباشد. این سیستم میتواند به طور همزمان ۴ طول موج را کنترل کند، این باعث افزایش کارایی دستگاه برای انواع تیپ های پوستی می شود.قابلیت رد شیفت این امکان را فراهم میکند که هندپیس دستگاه به صورت خودکار سطح انرژی لیزر را مناسب با سطح پوست بیمار تنظیم و کنترل کند تا بیشترین بازدهی را برای مراجعه کننده داشته باشد.

 • صفحه نمایش لیزر ورتکس ولکانو

یکی از تجربیات بسیار لذب بخش کار بالر صفحه نمایش ۱۵ اینچی با رابط هوشمند این دستگاه است . در صفحه نمایش این دستگاه لیزر شما می توانید تمام تنظیمات مربوطه را مدیریت و برنامه ریزی کنید.

 • سیستم خنک کننده شگفت انگیز

سیستم خنک کنندگی این دستگاه لیزر یکی از مهمترین عناصر در فناوری لیزر ورتکس است. این سیستم به منظور حفظ کیفیت و دقت لیزر ورتکس بکار می‌رود. در سیستم خنک کنندگی لیزر ورتکس ولکانو از مواد خنک کننده خاصی به نام گاز فرئون استفاده می‌شود که باعث انتقال حرارت از داخل لیزر به محیط خارجی می‌شود.از دیگر ویژگی‌های سیستم خنک کنندگی لیزر ورتکس ولکانو می‌توان به قابلیت کنترل دما، حضور سیستم پمپاژ آب و همچنین سیستم دورانی برای تقویت انتقال حرارت اشاره کرد.

 • چهار طول موج متفاوت

دستگاه لیزر موهای زائد ورتکس ولکانو دارای چهار طول موج متفاوت است.

 1. طول موج الکساندرایت یا ۷۵۵ نانومتر
 2. طول موج ۸۰۸ نانومتر یا دایود
 3. طول موج ۹۰۴ نانومتر دیود
 4. طول موج ۱۰۶۴ یا طول موج ND-YAG
  طول موج دستگاه های لیزر

چرا خرید دستگاه لیزر ورتکس ولکانو ؟

دستگاه لیزر ورتکس ولکانو با وجود تکنولوژی های بکار رفته در دستگاه یکی از خوش فروشترین روزهای اخیر در بازار دستگاه های لیزر موهای زائد می باشد. این دستگاه به طور اتوماتیک طول موج مناسب با شش تیپ پوستی و انواع رنگ موها و سه مدل ضخامت مو را به کاربر می دهد. کار با دستگاه بسیار راحت و کاربر پسند است. تمام تنظیمات روی منو دستگاه به راحتی به کاربرد راهنمایی می دهد.

در این دستگاه نیاز به خنک کنندگی خارج از دستگاه ندارید زیرا دو نوع خنک کنندگی داخلی دستگاه شرایط لازم جهت خنک سازی سر هندپیس و کاهش درد را با استفاده از سرما به کاربر می دهد. از طرفی جوا دهی بالای دستگاه در حذف موهای زائد دارد. لیزر بار قدرتمند دستگاه دارای طول عمر بیشتر نسبت به مدل های مشابه موجود در بازار دارد.

 • دستگاه دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد.
 • دستگاه دارای مجوز های لاتزم می باشد.
 • دستگاه دارای FDA از وزارت و غذا و داروی آمریکا می باشد
 • آموزش دستگاه رایگان و نصب راه اندازی آن بر عهده شرکت ماست

قیمت لیزر ورتکس ولکانو

قیمت دستگاه لیزر ورتکس ولکانو تولید سال ۲۰۲۳ را باید به صورت روزانه استعلام بگیرید. اما نگران قیمت دستگاه نباشید ، این دستگاه بدلیل کیفیت بالای آن و جوابدهی بالا در حذف موهای زائد و رضایت بالای کلاینت کلینیک جزو دستگاه های زود بازده می باشد. شما در اندک زمان می توانید به بازگشت سرمایه وسود دهی سریعتر برسید. دستگاه لیزر ورتکس ولکانو را می توانید به صورت نقدی که تخفیف ویژه برخوردار می باشد خرید داری نماید و هم به صورت اقساط خریداری فرمایید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما