13 24 42 28 021 | 91 14 096 0912

درباره ما

چرا آراد طب تجهیز ؟

شرکت تجاری بازرگانی تجهیزات پزشکی زیبایی آراد طب تجیهز

شرکت آراد طب تجهیز یک شرکت بازرگانی در حوزه خرید و فروش دستگاه های پزشکی زیبایی میباشد و فعالیت خود را از سال ۱۳۹۷ در تهران شروع کرده است. شرکت آراد طب تجهیز دستگاه های زیبای با کیفیت و با قیمت مناسب به مخاطبان خود عرضه می دارد و هدف اصلی ما کمک به پزشکان و کلینیک های زیبایی در تجهیز کلینیک با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی بدون اتلاف سرمایه با دستگاه های ایمن و موثر است. ما میتوانیم به شما به روزترین تکنولوژی را با روش های بالینی اثبات شده ارائه دهیم.

شرکت آراد طب
۰ +
سال سابقه
۰ +
مشریان وفادار
۰ +
تعداد محصولات
۰ +
رضایت مشتریان
۰ +
ابزارهای جراحی

درباره ما

ماموریت و فلسفه ما

ماموریت

ماموریت ما:

ماموریت ما ارائه شیک ترین و موثرترین تجهیزات زیبایی با روش درمانی ایمن با پشتیبانی فنی بالا به مشتریان خود است.  این آرامش خاطر خریدار و رفاه واقعی را برای آنها به ارمغان می آورد.

فلسفه ما:

برای ارائه بهترین تجهیزات به شما نهایت تلاشمان را کرده ایم . با پشتیبانی کامل مشتریان در هر زمان به آنها اثبات کرده ایم که هدف ما تنها فروش دستگاه ها نبوده است بلکه بازدهی بالای مشتری از خرید محصولات و آرامش خاطر بعد از خرید نیز برای ما مهم است.

پشتبانی
ارزش ما

ارزش ما

ما به رشد و پیشرفت کسب و کار شما کمک می کنیم. ما نه تنها به استانداردهای بالای اخلاقی خود افتخار می کنیم بلکه به آنها نیز اهمیت می دهیم که روز به روز با راهنمایی مشتریان آنرا ارتقا می دهیم. ما با ارائه محصولات و خدمات سودآور به موفقیت کسب و کار شما کمک می کنیم. محصولاتی که با کمترین هزینه ، بالاترین بازدهی را برای شما داشته باشد. مشتریان ما سزاوار جدیدترین و ایمن ترین دستگاه ها و ابزار کار درمانی هستند ، این به ما انرژی می دهد که به دنبال بهترین محصولات در بازار ایران و جهان برای شما باشیم تا نواورانه ترین فناوری زیبای موجود در حال حاضر را برای شما به ارمغان بیاوریم.

تماس با ما