13 24 42 28 021 | 91 14 096 0912

قیمت دستگاه پلاسماجت ( پلاسدرما – Plus Derma )

قیمت دستگاه پلاسماجت ( پلاسدرما – Plus Derma )

دستگاه پلاسماجت ( پلاسدرما | plus derma ) یک ابزار پزشکی است که از تکنولوژی پلاسما برای انجام اقدامات درمانی و زیبایی استفاده می‌کند. پلاسما حالت چهارم ماده است و شامل گاز یونیزه‌ای است که حاوی الکترون‌ها و یون‌های آزاد است. دستگاه پلاسماجت با ایجاد پلاسما از گاز (معمولاً هوا)، آن را به سطح پوست یا ناحیه مورد نظر هدایت می‌کند تا اثرات درمانی یا زیبایی مورد نظر را ایجاد کند.

قیمت دستگاه پلاسماجت ( پلاسدرما - Plus Derma )
قیمت دستگاه پلاسماجت ( پلاسدرما – Plus Derma )

بیشتر بخوانید: فروشگاه آراد طب فرزام

کاربردهای دستگاه پلاسماجت

 1. درمان چین و چروک: دستگاه پلاسماجت می‌تواند به کاهش چین و چروک‌های سطحی و عمیق پوست کمک کند.
 2. لیفت پوست: پلاسماجت می‌تواند با تحریک تولید کلاژن و الاستین، به لیفت و سفت شدن پوست کمک کند.
 3. رفع لکه‌ها و آکنه: از این دستگاه برای درمان لکه‌های پوستی، جای آکنه و دیگر ناهنجاری‌های پوستی استفاده می‌شود.
 4. جراحی‌های کوچک بدون خونریزی: به دلیل قابلیت کنترل دقیق و حداقل تهاجمی بودن، از پلاسماجت در جراحی‌های کوچک مانند حذف زوائد پوستی و خال‌ها استفاده می‌شود.
 5. درمان زخم‌ها و اسکارها: پلاسماجت می‌تواند بهبود زخم‌ها و اسکارها را تسریع کند.

مزایای استفاده از پلاسماجت

 • کمترین تهاجم: این روش نسبت به بسیاری از روش‌های جراحی کمتر تهاجمی است.
 • دوره نقاهت کوتاه: بیماران معمولاً پس از درمان با پلاسماجت به دوره نقاهت کوتاه‌تری نیاز دارند.
 • دقت بالا: امکان انجام درمان‌های دقیق و هدفمند وجود دارد.
 • حداقل عوارض جانبی: خطر عفونت و دیگر عوارض جانبی کمتر است.

نحوه کار دستگاه پلاسماجت

دستگاه پلاسماجت با استفاده از یک قلم یا پروب کوچک، پلاسما را به سطح پوست اعمال می‌کند. این فرآیند با ایجاد یک قوس الکتریکی کوچک بین پروب و پوست انجام می‌شود که منجر به یونیزه شدن گاز و تشکیل پلاسما می‌شود. انرژی پلاسما باعث تبخیر لایه‌های سطحی پوست و تحریک لایه‌های زیرین برای بازسازی و ترمیم می‌شود.

مراقبت‌های پس از درمان

 • استفاده از کرم‌های مرطوب‌کننده و ضد آفتاب: برای محافظت از پوست و تسریع فرآیند بهبودی.
 • پرهیز از استفاده از محصولات تحریک‌کننده: تا زمان بهبود کامل پوست.
 • پیگیری درمان‌های تکمیلی: در صورت نیاز به جلسات متعدد درمانی.

قیمت دستگاه پلاسماجت پلاسدرما Plus Derma 1 1

دستگاه پلاسماجت پلاسدرما

از جمله مشخصات دستگاه پلاسما جت می توان موارد زیادی را نام برد، این دستگاه یکی از دستگاه های جوانسازی پوست و زیبایی است که بدون عمل جراحی و بریدن پوست و بدون استفاده از نور لیزر کار کرده و باعث رفع افتادگی پلک، اصلاح مشکلات پوستی می ‌شود، در این روش با استفاده از پلاسما یک جریان الکتریکی تولید شده و سلول های سطحی پوست با استفاده از گرما تحریک شده و بازسازی می شوند.

به کمک دستگاه پلاسما جت پلاسدرما می توان بدون هر گونه بریدگی و خونریزی انواع مشکلات پوستی را درمان نمود، استفاده از این دستگاه نیازی به بخیه ندارد. تعداد جلساتی که بیمار باید توسط این دستگاه درمان شود بستگی به نوع پوست و نوع بیماری دارد، این دستگاه هیچ گونه عوارضی را به بار نمی آورد، نسبت به روش های دیگر نیازمند مراقبت های کمتری می باشد و بهبودی سریع حاصل می شود.

خصوصیات دستگاه پلاسما جت پلاسدرما

دستگاه پلاسما جت برند پلاسدرما PLASDERMA Plasma Surgical از طریق قوس الکتریکی بنفش رنگ حاصل از پدیده تراکم بار الکتریکی با تخلیه انــرژی ، با سرعـت بالا سلول های سطحی پوست ( اپیدرم و پاپیلای درم ) را تصعید می کند. با استفاده از شار الکترونی بالا و تخلیه سریع انرژی ، تخریب سطحی و متمرکز با شعاع کم ایجاد می شود. پلاسمای تولید شده توسط دستگاه با تخلیه انرژی سریع در سطح و عدم انتشار آن به عمق پوست و از همه مهمتر تولید قــوس الکتریکی کنتـرل شــده ، گزینه بسیار مناسب برای جوانسازی و رفع افتادگی پلک و از بین بردن خطوط پنجه کلاغی است.  گرمای حاصل از ایـن کار سبب تحریک فیبروبلاستی و ساخت کلاژن جـدید ( Neocollagenesis ) مـی گردد.

خرید دستگاه پلاسما جت

خرید دستگاه پلاسماجت ( پلاسدرما – plus derma ) به صورت حضوری و غیر حضوری امکان پذیر است. عزیزانی که قصد خرید حضوری دارند از طریق کانال های ارتباطی موجود در این سایت با مشاوران ما ارتباط بگیرند و برای تشریف آوردن به شرکت و دیدن دستگاه از نزدیک هماهنگ بفرمایند. اما دوستانی که نمی خواهند مسافت طولانی را طی کنند و در وقت و هزینه صرفه جوی کنند سوالاتی که دارند و اطلاعاتی که لازم را از مشاوران ما بگیرند و مشخصاتی که جهت دور فاکتور یا ارسال لازم است در اختیار مشاوران قرار بدهند. دستگاه خریداری شده را طی یک هفته بدست شما عزیزان میرسانیم و کارشناسان نصب و آموزش به صورت حضوری در محل کار شما حاضر شده و آموزش صفر تا صد کار با دستگاه را به شما عزیزان ارائه خواهند داد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما