13 24 42 28 021 | 91 14 096 0912

قیمت دستگاه کربوکسی تراپی کربواینجکت

قیمت دستگاه کربوکسی تراپی

دستگاه کربوکسی تراپی

قیمت دستگاه کربوکسی تراپی کربواینجکت مدل دیجیتال را می توانید از نمایندگی معتبر این شرکت استعلام بگیرید و از تخفیف های ویژه که هر چند وقت یک بار به مناسبت های مختلف زده می شود استفاده نمایید. دستگاه کربوکسی مدایون مدل دیجیتال به روزترین دستگاه کربوکسی تراپی موجود در بازار می باشد. این دستگاه کاملا هوشمند و اتوماتیک می باشد. دستگاه کربوکسی کربواینجکت استند است و خبر مهم برای عزیزانی که بین چند کلینیک یا مطب جابجا می شوند، به راحتی می تواند دستگاه را به صورت رومیزی نیز استفاده کنند. در واقع دستگاه کربوکسی کربواینجکت دو منظوره است.شما هم کربوکسی استند را دارید و هم رومیزی با یک خرید دو مدل از دستگاه را دارید. محفظه دستگاه جهت کپسول گاز تعبیه شده است و به این طریق کپسول در محل کار شما فضا اشغال نخواهد کرد.

دقت تزریق دستگاه کربوکسی کربواینجکت دقیق و رقم این دقت ۰.۱ سی سی می باشد. به گونه ای که کار بر  می تواند با خیال راحت نواحی حساس را تزریق نماید.

 

 

دستگاه کربوکسی تراپی کربواینجکت

دستگاه دارای هندپیس می باشد. داشتن هندپیس از لحاظ ارگونومی کمک می کند کار با دستگاه بدون خستگی انجام شود. و با وجود دکمه پاور روی دسته کنترل بر میزان تزریق را بالا می برد.

فشار تزریق از طریق دستگاه به صورت اتوماتیک انجام می گردد. و احتمال خطای انسانی به صفر می رسد.

امکان تنظیم دمای گاز خروجی وجود دارد. زیرا گاز co2 دمای زیر صفر درجه دارد. و به هنگام تزریق گاز سرد به لایه زیرین پوست ایجاد درد و در برخی موارد ایجاد حساسیت می کند. و با تنظیم دمای گاز و رساندن آن به هم

دما با بدن میزان درد را کاهش داده و زمان بازگشت پوست به حالت عادی کاهش میدهد.

امکان تنظیم دیجیتالی حجم گاز در دستگاه کربوکسی کربواینجکت وجود دارد. و این برای افرادی که با کربوکسی کار نکردن یک مزیت عالی می باشد.

در دستگاه کربوکسی کربواینجکت سرعت تزریق گاز به صورت دیجیتالی تنظیم می شود.

جهت از بین بردن آلودگی های احتمالی همراه گاز سیستم استریل کننده گاز در دستگاه بکار  رفته است و این مزیت میزان حساسیت را به حداقل میرساند.

دستگاه کربوکسی کربواینجکت دارای سیستم کالبیراسیون اتومات می باشد.

یک مزیت فوق العاده که دستگاه کربوکسی کربواینجکت دارد  مجهز به سیستم خودکار تخلیه هوای اضافی یا پاکسازی مسیر عبور گاز co2می باشد. و این از ورود هوا همراه با گاز دی اکسید کربن به زیر پوست جلوگیری می کند.

مزیت دیگر این دستگاه این است که کپسول گاز داخل محفظه نگهدارند قرار می گیرد و فضای اضافی اشغال نخواهد کرد. و این به زیبایی محل کار شما کمک می کند.

 

قیمت دستگاه کربوکسی تراپی کربواینجکت

قیمت دستگاه کربوکسی کربواینجکت در حال حاضر ۴۹ میلیون می باشد. دستگاه کربوکسی کربواینجکت دارای ۱۸ ماه گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد. آموزش و نصب دستگاه توسط کارشناسان شرکت در محل کار شما در هر کجایی ایران باشید، رایگان می باشد. چنانچه می خواهید دستگاه کربوکسی خریداری نمایید، قبل از هر اقدامی با ما مشورت نمایید تا شما را در خرید یاری دهیم تا بهترین محصول را با سود دهی بالاتر خریداری نمایید.

 

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما