13 24 42 28 021 | 91 14 096 0912

با دستگاه های مکنده دود لیزر پزشکی بیشتر آشنا شوید؟

با دستگاه های مکنده دود لیزر پزشکی بیشتر آشنا شوید؟

دستگاه های مکنده دود لیزر پزشکی ، دستگاه هایی هستند که برای جذب دود و گاز های تولید شده در روند جراحی های زیبایی با لیزر استفاده می شوند کاربرد دارند. البته این دستگاه ها را می توان در مطب متخصصین زنان یا دندانپزشکی ها جهت تهویه هوای نامطبوع یا کاهش اثر ویروس کرونا در محل کار استفاده نمود.

دستگاه های مکنده دود لیزر پزشکی

فهرست محتوا
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  ویژگی ها و مزایای کلیدی دستگاه های مکنده دود لیزر پزشکی

  ویژگی ها و مزایای کلیدی دستگاه های مکنده دود لیزر پزشکی عبارتند از:

  فیلتراسیون با راندمان بالا: دستگاه‌های مکش دود لیزری پزشکی از فیلترهای باکیفیت استفاده می‌کنند که حتی کوچک‌ترین ذرات دود، از جمله باکتری‌ها و ویروس‌ها را به طور موثر جذب می‌کنند. این به جلوگیری از گسترش عفونت ها کمک می کند و محیط امنی را هم برای بیماران و هم برای متخصصان مراقبت های بهداشتی تضمین می کند.

  طراحی ساکت و قابل حمل: این دستگاه ها به گونه ای طراحی شده اند که جمع و جور، سبک و بی صدا باشند و امکان مانور آسان در اتاق عمل را فراهم کنند. ماهیت قابل حمل این دستگاه ها انعطاف پذیری و راحتی را در طی مراحل مختلف جراحی تضمین می کند.

  عملکرد کاربر پسند: دستگاه های مکش دود لیزری پزشکی آسان هستند و به حداقل آموزش برای متخصصان مراقبت های بهداشتی نیاز دارند. آنها اغلب با قدرت مکش قابل تنظیم عرضه می شوند و به جراح اجازه می دهند تا سطح ساکشن را با روش خاصی که انجام می شود تنظیم کند.

  دید افزایش یافته: با حذف دود از میدان جراحی، این دستگاه ها دید را برای جراحان بهبود می بخشد و آنها را قادر می سازد تا روش ها را با دقت و دقت بیشتری انجام دهند.

  مقرون به صرفه بودن: استفاده از دستگاه های مکش دود لیزر پزشکی به کاهش خطر عوارض ناشی از قرار گرفتن طولانی مدت در معرض دود لیزر کمک می کند و در نتیجه هزینه های پزشکی بالقوه را برای بیماران کاهش می دهد.

  انواع دستگاه های مکنده دود لیزر پزشکی

  دستگاه‌های مکنده دود لیزر پزشکی در مدل‌ها و سایزهای مختلفی تولید می‌شوند که هر کدام برای مصارف مختلفی قابل استفاده هستند. در زیر نمونه‌هایی از انواع دستگاه‌های مکنده دود آمده است:
  1. دستگاه های مکنده دود لیزر پرتابل رومیزی
  2. دستگاه های مکنده دود لیز دود آیتیس
  3. دستگاه های مکنده دود لیزر کوماکس
  انواع دستگاه های مکنده دود لیزر پزشکی

  دستگاه های مکنده دود لیزر پرتابل رومیزی

  دستگاه مکنده دود پرتابل رومیزی به عنوان یکی از دستگاه های لازم و ضروری در مطب های زیبایی، مراکز جراحی و کلینیک ها شناخته می شود. بنابراین، نیاز است که دود و بخارات سمی به نحوی از محیط دفع شوند یا به حداقل برسند. به همین دلیل، استفاده از دستگاه مکنده دود پرتابل رومیزی هنگام کار با دستگاه هایی مانند دستگاه آر اف سرجیکال که آلودگی و دود مستقیم تولید می کنند، به شدت توصیه می شود. این دستگاه، روشی استاندارد و مناسب جهت کاهش خطرات و مضرات ناشی از دود در اعمال جراحی می باشد.

  دستگاه های مکنده دود لیزر پرتابل رومیزی

   

  مشخصات فنی دستگاه :

  • دارای فیلتر ۵ لایه برای جذب ذرات بسیار ریز تا ۰.۰۰۵ میکرونن
  • مایشگر عمر فیلتر
  • قدرت مکش قابل تنظیم
  • طراحی فشرده
  • کم صدا

  دستگاه های مکنده دود لیز دود آیتیس

  دستگاه مکنده دود لیزر ایتیس، می تواند در کلینیک های زیبایی برای حذف آلودگی های ناشی از دود دستگاه های CO2 فرکشنال و همچنین دود ناشی از کوتر یا دستگاه آراف سرجیکال و … مورد استفاده قرار گیرد. این دستگاه بهترین روش برای از بین بردن دودهای سمی ناشی از جراحی های مختلف و بوی نامطبوع موجود در کلینیک ها است. همچنین، این دستگاه برای کلینیک های دندانپزشکی نیز قابل استفاده است. دستگاه های مکنده دود لیز دود آیتیس

  مشخصات فنی دستگاه :

  • جذب بخارات سمی و ویروس و…
  • فیلتراسیون ذرات بسیار ریز معلق در هوا
  • حذف ویروس های بسیار ریز حتی در سایز ۰.۳ میکرومتر
  • دارای فیلترهای بسیار پیشرفته از جنس کربن فعال HEPA
  • بسیار کم صدا
  • دارای لوله خرطوم منعطف و قابل تنظیم با موضع
  • دارای ریموت کنترل تنظیم قدرت مکش
  • قدرت مکش بسیار بالا

  دستگاه های مکنده دود لیزر کوماکس

  دستگاه مکنده دود کوماکس از یک پمپ خلا با فیلترهایی تشکیل شده است که باعث حذف دود لیزر یا آلودگی جهت کلینیک های زیبایی و دندانپزشکی می باشد. این دستگاه دارای لایه های قوی از چند مدل فیلتر می باشد. هوای آلوده محیط مورد نظر وارد دستگاه مکنده دود می شود و هوا توسط فیلتر تمیز شده و ذره های آلودگی از آن جدا می شوند. سپس این هوای تصفیه شده از طریق مجرای خود دستگاه وارد محیط می شود.

  دستگاه های مکنده دود لیزر کوماکس

  مشخصات فنی دستگاه :

  • دارای نشانگر تعویض فیلتر، هنگام فعال شدن آلارم فیلتر باید تعویض شود.
  • حداقل صدا یا نویز به واسطه طراحی ویژه دستگاه
  • مجهز به پرتو یو وی جهت از ضد عفونی کردن فیلترها
  • مجهز به پلاسما
  • مجهز به فیلترهای HEPA &ULPA
  • قدرت موتور ۱۲۸۰ وات
  • قدرت ساکشن ۲۷۹MMH2O
  • ابعاد MM270*MM275*640MM

  کاربرد دستگاه های مکنده دود لیزر پزشکی در دندانپزشکی ها

  ففظ بهداشت و سلامتی بیماران و پرسنل در کلینیک های دندانپزشکی بسیار مهم است. دستگاه های مکنده دود لیزر پزشکی در کلینیک های دندانپزشکی برای حذف دود لیزر و ذرات معلق در هوا، استفاده می شوند. این دستگاه ها با استفاده از فناوری های مختلفی مانند پمپ خلا و فیلترهای هوایی، هوا را از ذرات آلوده و دود لیزر پاکسازی می کنند و هوای تمیز را به محیط باز می گردانند.

  همچنین، استفاده از دستگاه های مکنده دود لیزر در کلینیک های دندانپزشکی باعث کاهش خطر ابتلا به بیماری ها و افزایش بهداشت و سلامتی بیماران و پرسنل می شود. با توجه به اهمیت حفظ بهداشت و سلامتی در کلینیک های دندانپزشکی، استفاده از دستگاه های مکنده دود لیزر پزشکی پیشنهاد می شود.

  کاربرد دستگاه های مکنده دود لیزر پزشکی در مطب متخصص زنان

  دستگاه های مکنده دود لیزر پزشکی می توانند در مطب متخصصین زنان نیز بسیار مفید باشند. در این مطب، انجام عملیات هایی مانند لیزر درمانی، لیزر کاشت مو، لیزر حذف موهای زائد و غیره انجام می شود که ممکن است باعث تولید دود و ذرات معلق در هوا شوند. استفاده از دستگاه های مکنده دود لیزر پزشکی در مطب متخصصین زنان می تواند به عنوان یک راه حل جهت کاهش دود و ذرات معلق در هوا و سلامت و بهداشت بیماران و پرسنل مطب، مورد استفاده قرار گیرد.

  همچنین، استفاده از این دستگاه ها باعث کاهش بوی نامطبوع و محیط پاک تر و بهتری برای ارائه خدمات به بیماران خواهد شد. بنابراین، استفاده از دستگاه های مکنده دود لیزر پزشکی در مطب متخصصین زنان به شدت توصیه می شود.

  نتیجه گیری

  با توجه به معرفی کامل و مزایای فراوانی که دستگاه های مکنده دود لیزر پزشکی  وجود دارد، می‌توانیم به راحتی این نتیجه را بگیریم که استفاده از این دستگاه می‌تواند به بهترین نتایج و عملکرد در کیلنیک های زیبایی و و مراکز درمانی را به همراه داشته باشد. از این رو شرکت آراد طب تجهیز میتواند بهترین مشاور در خصوص خرید و ارسال این دستگاه به شما مشتریان عزیز باشد. امیدواریم با مطالعه این مقاله، بهتر با قابلیت‌های این دستگاه هایفو آشنا شده باشید.

  برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

  ارسال نظر

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با ما