13 24 42 28 021 | 91 14 096 0912

دستگاه هایفو

 دستگاه هایفو

دستگاه هایفو یکی ازپرطرفدارترین انواع دستگاه ها ی زیبایی برای حذف چین و چروک و لیفتینگ پوست بدون انجام عمل جراحی و کمترین مقدار خونریزی داست. این دستگاه دارای توانایی های به خصوصی برای موارد گفته شده است و انواع مختلفی از آن در بازار وجود دارند که در برخی زمینه ها با هم دارای تفاوت هایی هستند.

 

دستگاه هایفو 01

مقایسه انواع دستگاه هایفو

انواع مختلفی از دستگاه هایفو وجود دارد که هریک از آنها از جهاتی با هم دارای تفاوت هایی هستند. کاربرد دستگاه هایفو برای تناسب اندام قسمت های مختلف بدن است. جهت لیفت و لیز چربی مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاههای مورد استفاده برای لیفتینگ پوست در مدل ها و کارایی های متنوع در بازار وجود دارد و این دستگاه از نظر برخی معیارها همچون فرکانس امواج، تعداد کارتریج ها و عمق اثرگذاری با همدیگر دارای تفاوت هستند. برخی از این دستگاه ها قادر به تولید دمای بالا در لایه های عمقی پوست هستند که می ‌توانند دمای ۶۰ تا ۷۰ درجه سانتی گراد را برای از بین بردن سلول‌های چربی ایجاد کنند.

مقایسه انواع دستگاه هایفو

هندپیس های دستگاه هایفو

هندپیس های مورد استفاده در این دستگاه ها می‌توانند اشکال مختلفی داشته باشند که دلیل استفاده از این دستگاه برای نواحی خاصی از بدن است. به عنوان مثال برخی از این دستگاه‌ها دارای هندپیس های ویمکس، لیپوسونیک، واژینال و … هستند و برخی نیز دارای هندپیس های باریک تر برای بخش‌هایی چون صورت، زیر گردن و بالای سینه می باشند.

در این وب سایت آرادطب تجهیز مشخصات کامل این دستگاه ها و راه های ارتباطی برای تماس مستقیم و بی واسطه با این مرکز موجود دارد و خریداران می توانند ضمن مشاهده انواع مختلف این دستگاه در بخش محصولات سایت نسبت به سفارش آن اقدام کنند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما